HAKKIMIZDA

BURSANIN DENİZLERE AÇILAN YÜZÜ!

2010 ’ dan bugüne yüzlerce sporcu ve deniz severi bir araya getirdiğimiz her gün güçlenerek ve büyüyerek ilerleyen ailemiz, sponsorlarımızın da desteği ile aktif olarak hem yarış arenasında boy gösterip hem de çok sayıda Bursalıyı su ile tanıştırmayı başardı. Her zaman söylediğimiz gibi BURSANIN DENİZLERE AÇILAN YÜZÜ BURGAZ YELKEN KULÜBÜ !

12 AY YELKEN!

Yaz, kış devam eden eğitimlerimiz ile hız kesmeden ve denizlerden uzaklaşmadan sporumuzu yapıyoruz. Özel kıyafetlerimiz sayesinde üşümüyor kışında zevkle devam ediyoruz.

KAPTANLAR!

Amatör Denizci Belgesi eğitimleri ve seminerleri ile 24 metreye kadar bütün tekneleri kullanmaya hak kazanabileceğiniz ehliyetinizi, profesyonel ekibimiz ve uzman hocalarımız ile kazanmak çok kolay. Ayrıca hocalarımızdan yelkenli eğitiminizi istemeyi sakın unutmayın !

EK İŞİMİZ DEĞİL TEK İŞİMİZ!

Uzun yıllardır denize ve su sporlarına gönül vermiş hocalarımız ile kaliteli ve keyifli bir eğitim olanağı sağlıyoruz. Yüksek memnuniyet ve devamlılık oranları ile ailemizin parçaları bizi her gün daha ileriye taşıyor.

HER YAŞTA YELKEN!

O bizden geçti (!) Bu yaştan sonra ne yelkeni (!) Benim işim gücüm var (!)

Yelkenin yaşı ve zamanı yoktur. Her yaştan üyelerimize sizin uygun olduğunuz saatlerde ve günlerde özel yelkenli yat eğitimlerimizi veriyoruz. Rüzgarın uygun olduğu durumda vakit kaybetmeden kendimizi sulara atıyoruz ! Temel yelken eğitimi ile kendi teknemizin kaptanı oluyoruz.