Facebook Sayfası

Facebook sayfamızı ziyaret ederek daha aktivitelerimizi ve haberlerimizi buradan da takip edebilirsiniz.
img
img

Farklı Bir Yaz Tatili İçin Burgaz Yelken Kulübünde Yelken Yapalım

Unutamayacağınız bir yaz tatili için Burgaz Yelken Kulübünde yelken yapalım. Denizin maviliğinde rüzgarın serinliğinde gençlere yetişkinlere misafirlerinize yelken gezintileri veya eğitimi için burgaz yelken kulübüne bekliyoruz. Bursada Yelken Burgaz Yelken Kulübünde yapılır. Bursaya en yakın deniz burgaz yelken kulübü. Mudanyada Bursada yelken için şampiyonlar yetiştiren hoca ile eğitim almak için Burgaz Yelken Kulübü. Su sporları için bizi arayınız. Bursanın Mudanyanın su sporları Burgaz Yelken kulübünde

img
img

2012 Yaz Okulu Programı

BURGAZ YELKEN KULÜBÜ 2012 EĞİTİM PROĞRAMI 1.GRUP PAZARTESİ ---- ÇARŞAMBA ----- CUMA Saat:10:00---- 14:00 2. GRUP PAZARTESİ ---- ÇARŞAMBA ----- CUMA Saat: 14:00---- 18:00 3. GRUP SALI------PERŞEMBE-----CUMARTESİ Saat: 10:00-----14:00 4. GRUP SALI------PERŞEMBE-----CUMARTESİ Saat: 14:00-----18:00 1. Dönem tarihi: 18.19 Haziran----13.14 Temmuz 2012 2. Dönem tarihi: 16.17Temmuz-----10.11 Ağustos 2012 3. Dönem tarihi: 13.14 Ağustos------8.9 Eylül 2012 İletişim : Adres : Güzelyalı Burgaz Mah. Marina Bulvarı No: 26 Mudanya/ BURSA Telefon : 0532 564 19 36 / 0224 554 71 98 ÜCRET:400 TL

img
img

Yaz Okulu Mudanya Burgaz Yelken Kulübünde

Yaz okulu yelken kayıtları başladı. 08-18 yaş arası cocuklarımıza ve gençlerimize yaz okulu kayıtları ön kayıtları alınmaktadır. optimist laser ve yat sınıflarında profosyonel ekip ile eğitim vermektedir. Eğitimler 3 hafta sürecektir. haftanın 5 günü eğitim verilir isteyene tam gün isteyene yarım gün. Mudanya Bursada yaz okulu burgaz yelken kulübünde Çocuğunuzla birliktede eğitim ala bilirsiniz. Yetişkinlerede yelken eğitimlerimiz ve gezintilerimiz bulunmaktadır. Bursada Deniz Burgaz Yelken Kulübünün bahçesi demek bütün herkezi kulübümüze bekliyoruz. Keyifli bir yaz tatili geçirmek için yelkenle rüzgarla buluşma noktası burgaz yelkene bekliyoruz. Mudanya Bursa Yaz okulu merkezi.

img
img

Yetişkinlere Yelken Eğitimi

BURGAZ YELKEN KULÜBÜ Her yaşa yelken eğitimi vermektedir. Optimist Laser sınıfı olmak üzere Yetişkinlerede çeşitli büyüklü küçüklü yatlar ile 10 saatte yelken kullanmayı öğretiyor. Kişiye özel grup olmak üzere ferdi olmak üzere herkeze yelken dersi ve eğitimi uygulamalı olarak öğretmekte müracaat için. 05325641936---05418310091 numaralı telefondan ulaşa bilirsiniz. Yerimiz Mudanya güzelyalı burgaz İDO deniz otobüsü yanı burgaz limanı içi kahvaltı ve cafesi ilede hizmet vermektedir.

img
img

Mudanyalı Minikler Optimist Eğitimine başladıı

Burgaz Yelken Kulübü olarak Mudanyalı çocuklarımızdan 17 kişilik yarış takımını oluşturmak için yeni bir grup kurduk Teorik ve deniz çalışmalarına başladık. Hedefimiz yaz başına kadar tamamen yelken kullanımını öğretip yazın yarışcı yelkenciler yapmak.

img
img

Bursa B.Ş.B. Başkanı Recep ALTEPE'nin TYF Başkanına Yollamış olduğu Hediye

Amiral Turgut Reis Yarı Yıl Optimist Laser Yelken Yarışlarına Bursayı Ve Mudanyayı Temsilen Burgaz Yelken Kulübü Gitmiştir. Mudanya Yelken Kulübünün öncülüğü ile Bursa Büyük Şehir Spor Kulübünün katkıları ile Bodrum Turgut Reise optimist ve laser sınıfında yarışmaya giden Burgaz Yelken Kulübünü Desteklemişlerdir. Yarışa giden Burgaz Yelken Kulübü Yöneticisi Aynı zamanda Antrenörlüğünü yapan Önder Cesur Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE nin hediyesini Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Nazlı imreye ve Başkan yardımcısı Neylan Günay hanıma hediyelerini taktim etmiştir. Hediyelerinden dolayı Federasyon başkanı ve yardımcısı Recep Başkanımıza Teşşekkürlerini iletmişlerdir.

img
img

Bodrum Turgut Reis Kupasına katılıyoruz...

Bodrum Turgutreis beldesinde düzenlenen ”Amiral Turgutreis Yarıyıl Kupası Yelken Yarışları” haftaya başlıyor. Turgutreis Belediyesi’nin sponsorluğunda Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) ile Turgutreis Belediyesi Yelken Kulübü’nce düzenlenen ve 4 gün sürecek yarışmaya Burgaz Yelken Kulubu olarak 5 sporcuyla katılacağız. Yarışma tarihi : 25-29 Ocak 2012 Sporcularımıza başarılar dileriz. Burgaz Yelken Kulübü Mudanya

img
img

Mudanya Sporda Geleceğini Planlıyor.

Mudanya sporda geleceğini planlıyor. Mudanya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün hazırladığı ve Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün destek verdiği “Mudanya Sporda Geleceğini Planlıyor” projesi masaya yatırıldı. İlçe Spor Müdürünün Sosyal Tesislerindeki toplantıda, bu projeye ilköğretim 1. 2. ve 3. sınıf öğrencilerinin ilçe spor salonunda yetenek seçimi parkurunda teste tabi tutulacağı, elde edilecek verilerle öğrencilerin uygun spor branşlarına yönlendireceği bildirildi. Projenin mimarı olan İlçe Spor Müdürü Engin Kaya, yaptığı konuşmada, Mudanya’da önemli bir spor potansiyel olduğuna dikkat çekerek, planlı bir çalışma ile bu potansiyeli başarıya dönüştürmeyi amaçladıklarını belirtti. Kaya, “Antrenörler, beden eğitimi öğretmenleri, veliler ke Kulüplerin işbirliği ile hem sporun tabana yayılması hem de arzu edilen başarıya ulaşılması mümkün olacak. Bu konuda herkes üzerine düşen görevi yapmalı, elini taşın altına koymalı” dedi. Bursa İl Gençlik Spor Müdürü Süleyman Şahin ise, “Bu proje kabiliyetli sporcuların keşfedilmesini sağlayacak. Her türlü potansiyele sahip Mudanya’yı spor şehri yapmak istiyoruz” dedi. Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk , İlçe Gençlik Spor Müdürünün geliştirdiği projenin destekçisi olacaklarını, artan belediye bütçesinden spora daha fazla kaynak tahsis edeceklerini söyledi. Kaymakam Adem Öztürk de, Mudanya’da sportif faaliyetlerin artması için destek olacakları sözünü verdi. Projeye destek veren Uludağ Üniversitesi beden Eğitimi ve Spor Bölümü öğretim görevlisi Dr. Şenay Koparan, “Proje süresince akademik personel görevlendirerek ölçümlerin yapılmasına katkı sağlayacağız. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak gerçekleştirilecek olan yetenek testi programına beden eğitimi öğretmenleri ve antrenörler destek verecek. Yetenek testi sonuçlarına göre sporcular kulüplere yönlendirilecek, alacakları iyi bir eğitimle başarılı sporcu olmaları sağlanacak” dedi. Toplantıya katılan Mudanya’daki spor kulüplerinin başkanları ve beden eğitimi öğretmenleri de katıldı. Yelken konuları ve eksiklikler paylaşıldı eksiklerin giderilmesi için notlar alındı.

img
img

bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ziyareti

Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğüne Yeni atanan Dr. Süleyman ŞAHİN Spor il müdürümüzü Burgaz Yelken Kulübü, Mudanya Yelekn Kulübü Tirilye Yelken Kulübü Bursa Büyük Şehir Belediye spor Kulübü olarak ziyaret ettik hayırlı olması isteklerimizi söyleyerek başarılar dileyerek. Tanışma yaptık.