Facebook Sayfası

Facebook sayfamızı ziyaret ederek daha aktivitelerimizi ve haberlerimizi buradan da takip edebilirsiniz.
img
img

Kondisyona Devam

Sporcularımız her sabah kondisyon antrenmanı yapmakta gençlerimiz güçleniyor. Kışa yarış takımını kuruyoruz. Yarış takımına seçilmek isteyen öğrencilerimiz kıyasıya antrenman ve kondisyon yapıyor. Sadece optimist laser sınıfında yarışçı yetiştirmiyoruz. Yetişkinlere de yat ve yarıiçılığı öğreterek yarışlara yetiştiriyoruz. Yarış tecrübesi kazanmak isteyenlerede eğitimlerimiz vardır.

img
img

Teknemiz Yenilendi

BURGAZ YELKEN 2 Teknesi bakım görerek yenilendi Optinew Yatılı Yelken Okulu ve Optinew Yelken Malzemeleri Sponsörümüz olmuştur. Teknemiz suya inerek test sürüşünde güçlü bir performas verdi. Yat yarışlarına hazırız

img
img

Adb Sınav Bilgileri

Burgaz Yelken Kulübünde 25.05.2013 tarihinde yapılan Amatör Denizcilik sınavı başarı ile tamamlanmıştır. Kazananların isim listeleri Amatör Denizcilik Federasyonuna Gönderilmiştir. Bir sonraki SINAV 30.HAZİRAN 2013 te yapılacaktır. Kurs seminerlerimiz devam etmektedir. Sınava katılan arkadaşları tebrik ederiz. Seminere de devam eden arkadaşlara başarılar dileriz.

img
img

Ehliyetli Kaptanlar Yetiştiriyoruz

AMATÖR DENİZCİLİK BELGESİ Kaptanlık kursları devam ediyor. İster kendinize özel zaman belirleyebilir, isterseniz pazartesi-çarşamba-cuma 19.00-21.00, isterseniz cumartesi 14:00-18:00 gruplarına dahil olabilirsiniz.

img
img

Kış Antremanları Devam Ediyor

Ocak ayı itibariyle mevsimsel soğukları yaşamaktayız, ama bu yelken sevdalısı çocuklarımızı çok fazla etkilemiyor . cumartesi- pazarlarını yelken kulübünde değerlendiren çocuklarımız hallerinden ziyadesiyle mutlular . Yetişkinlere de yelken dersleri devam etmekte olup hafta içi hafta sonları yelkenli yat eğitimine devam edilmektedir. Amatör Denizcilik Belgesi kursu hem teorik hemde Uygulamalı olarak devam etmektedir. Kaptanlık kursuna katılan öğrencilerimizin hepsi sınavlarını başarı ile tamam layarak ehliyetlerine kavuşmuşlardır. TÜRKİYENİN EN UCUZ TEORİK VE UYGULAMALI KAPTANLIK KURSU VEREN TEK KULÜP ŞOOOKK FİYATLARLA BİZİ ARAYINIZ

img
img

Burgaz Yelken Kulübü Nilüfer Koleji İle Birlikte Yelkenci Takımı Kuruyor

Bursa da ilk Eğitim Kurumlarından Nilüfer İlköğretim Koleji Yelken takımı kuruyor!!! Kendi bünyesinde kurmuş olduğu yelken kulübünü Burgaz Yelken Kulübü ile işbirliği içerisinde ortak yelken takımı kurarak öğrencilerine yelken kullanmayı öğreterek takım kuracak. Bursa da ilk defa özel bir kolejin profesyonel bir yelken kulübü ile iş birliği yaparak yelkenci takımı ile yarışlara katılacak, farklı bir eğitimle öğrencilere farklılık katacaktır. Bu sayının çok büyüyeceği görülmektedir. Teorik derslerle uzman yelkenciler yetişecek. Seyir çeşitleri, düğümler, rota çizme, yelken ve tekne kısımları yol hakları gibi çeşitli bilgilerle sporcular profesyonel olarak eğitilecektir...

img
img

Yat Yelken Eğitimi Ve Saatlik Gezintiler

Bursa' da Yelken Eğitimi Burgaz Yelken Kulübünde verilir. Yat kaptanımı olmak istiyorsun o zaman Bursa'da Burgaz Yelken Kulübüden kaptanlık kursuna katılarak ehliyet sahibi olabilirsiniz. 14 yaş üzeri herkes bu ehliyeti ala bilir. Uygulamalı olarak. Bunun üzerine Yelkenli yat eğitimi her yaşa verilmektedir. Yaz yada kış fark etmez istediğiniz zaman kulübümüze uğrayarak yelken eğitimi alarak rüzgarla gitmeyi öğretiyoruz. Cesaretiniz yoksa denemek için saatlik deneme gezintileri keyif gezintileri yapıyoruz. Bursa'nın denize açılan yüzü Bursa'da da deniz var!! Bursa deniz şahridir. Herkesi bekliyoruz. Yaş sınırlaması yok.

img
img

Uygulamalı Kaptanlık Kursları Devam Ediyor

Amatör Denizci Belgesi: Uluslar arası sularda 24 metreye kadar olan tüm özel tekneleri kullanma yeterlilik ehliyetidir. AMATÖR DENİZCİLİK BELGESİ Kaptanlık kursları devam ediyor. İster kendinize özel zaman belirleyebilir, isterseniz pazartesi-çarşamba-cuma 19.00-21.00, isterseniz cumartesi 14:00-18:00 gruplarına dahil olabilirsiniz. Teknem yok belgesini ne yapayım demeyin... Belgenizi aldıktan sonra ister günlük turlar için kulüp teknelerini kiralayabilir, isterseniz yaz tatilinizde yat firmalarından kiralayabileceğiniz tekne ile Ege ve Akdenizin en bakir koylarını aileniz ve dostlarınız ile gezebilirsiniz.. Hemde otellere tıkanıp kalmadan. HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN.