Facebook Sayfası

Facebook sayfamızı ziyaret ederek daha aktivitelerimizi ve haberlerimizi buradan da takip edebilirsiniz.
img
img

Amatör Denizcilik Ehliyet Kursu Başlıyor

13 NİSAN 2014 Tarihinde Saat:12:00 da ilk Amatör Denizcilik Ehliyet sınav kursumuz başlıyor takribi 4 hafta sürecek olan kursumuza deniz sevenleri bekliyoruz. Bilgilerini tazelemek isteyen arkadaşlarda davetlidir. Kursumuz 15 kişi ile sınırlıdır. Fazla talep üzerine 2. kursu başlatacağız. Kayıt için 0532 564 19 36 telefona müracaat ede bilirsiniz.

img
img

Amatör Denizcilik Belgesi Seminerleri Kayıtları Başlamıştır

Amatör Denizcilik Belgesi Sınavları Liman Başkanlıkları tarafından yapılacaktır. Bursaya en yakın sınav merkezleri Kocaeli, istanbul, çanakkale. Sınav seminer kayıtlarımız başlamıştır. Hafta içi hafta sonu eğitimlerimiz mevcuttur. Evraklarınız kulübümüz tarafından takip edilecektir. İmtihana toplu olarak gidilecektir.

img
img

Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanı Recep Altepe Ye Verilen Plaket

Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE Burgaz Yelken Kulübünün müsabakalara giderken nakliye ve otel konaklamaları için kulübümüz sporcularına katkıda bulunmuştur. Bursamızı Türkiye Yelken yarışlarında temsil etmiştir temsil etmeye devam edecektir. Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanımızda katkılarından dolayı çok özel Yelken figuranlı plaketi Kulübümüzün 2. başkanı aynı zamanda antrenörü Önder CESUR tarafından Başkanımız Recep ALTEPE ye taktim edilmiştir. Katkılarının devamını Başkanımız Recep ALTEPE den devam etirmesini bekliyoruz.

img
img

Tanışma Ve Tanıtım Yemek Toplantısı

TANITIM TOPLANTI YEMEĞİ 21 Aralık 2013 Cumartesi akşamı Beş evler sanayisi İsmail Alsat’ta düzenlenen Burgaz Yelken Kulübü tanıtım yemeği 100 davetlinin katılımı ile gerçekleştirildi. Samimi bir ortamda geçen geceye, Mudanya Belediyesinin Temsilen Sayın Arif Bayrak, Sayın Garnizon Komutanı Kd. Bnb. Tayfun Paşaoğlu, Sayın Sahil Güvenlik Seyir As. Baş Çavuş Yunus Dalgıç, Güzel Yalı Su Ürünleri Kooperatif Başkanı Sayın Arif Sadi Saydam katılırken Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Recep Altepe Başka bir Programı olması sebebi ile katılamadığından ötürü davete çelenk göndermiştir. Güzel geçen gecede Burgaz Yelken Kulübü 3 yıl içerisinde yaptıklarını ve bundan sonra yapmak istediklerini anlattılar. En önemlisi de Burgaz Yelken kulübünün sporcularının Deniz antrenmanına iniş yer sorununu slayt eşliğinde anlattıktan sonra, yemeğin ardından katılım gösteren protokol davetlilerine özel hazırlanmış Yelken figürlü plaketleri taktim edilmiştir. Burgaz Yelken Kulübü Başkanı Sayın Aynur Cesur ve Burgaz Yelken Kulübü 2. Başkanı aynı zamanda Kulüp antrenörü olan Sayın Önder Cesur davete katılım gösteren tüm davetlilere teşekkür ederken ortak olarak verdikleri mesajda tüm Bursalıların ve deniz severlerinin Çocuklarımız için, daha iyi bir dünya daha sağlıklı nesillerin yetişmesi Bursa’mızı olimpiyatlarda Türkiye içindeki ve dışındaki müsabakalarda başarı ile temsil edebilmek için destek istediler. Başarılarından dolayı Türkiye Yelken Federasyonunun dan destek almaya başladıklarını bu desteğin Bursa ilinden de aldıklarında Dünya çapında bir yelken Kulübü olacaklarını dile getirdiler. Başarılarımıza Bursa’nın genelini katmak istiyoruz. Hedefimiz Bursa’da herkesi yelkene bindirmek.

img
img

Mudanya Kaymakamımız Orhan Çiftçi Kulübümüzü Z.Yaret Etti

Mudanya Kaymakamımız Orhan ÇİFTÇİ Burgaz Yelken Kulübünü ziyaret etti. Sporucu ve velilerimizle sohbet ettiler. Kulübümüzün hazırlamış olduğu slayt gösterisini seyrederek kulüp hakkında kaymakamımıza bilgi aktardık. Kulübümüzün yaptıklarını ve yapacaklarını Kaymakamımıza anlattık. Kulübümüz ve yönetim kurulu olarak kulübümüze yapmış oldukları ziyaretten dolayı çok memnun olduk. Sayn Kaymakamımız Orhan ÇİFTÇİ ye teşekkür ederiz.

img
img

Üyelerimiz İle Yemekli Toplantı

Üyelerimizle planlanan yemekli toplantı davetiyeleri kulübümüzden ala bilirsiniz. Eş ve dostlarınızıda getire bilirsiniz. Burgaz Yelken Kulübüne bekliyoruz. 2. Yat eğitimi proğramı için kulübe isminizi yazdırınız.

img
img

Üyelerimize Yat Eğitimi

30 Kasım 2013 Cumartesi günü Saat 14:00 da Teorik eğitimi verilecektir. 1 Aralık 2013 Pazar günü saat 08:30 Burgaz Yelken Kulübünde toplanarak deniz antrenmanı için denize çıkılacaktır. Havanın soğuk olmasından dolayı bere ve içlik giyilmesi yağmurluk çizmelerle hazır olunması duyurulmuştur.

img
img

Burgaz Yelken Kulübü Kurullar Toplantısı 2. Si Yapıldı

25.11.2013 tarihinde Burgaz Yelken kulübü kurulları bir araya gelerek kulüp hakkında yapılanları değerlendirdi. 2014 yılı için sporcularımızın katılacakları yarışları, yatçıları mızın antrenmanları ve katılacakları yarış programları yapıldı. Olta balıkçılığı, motor yat kullanımında eğitimlere başlanıldığın kararı verildi. Üyelerimizle birlikte 21 Aralık 2013 Tarihinde Bursa Merkezde Eşli ve Yemekli toplantı kararı alındı. Yemeye katılmak isteyen üyelerimiz Burgaz yelken kulübünü arayarak rezerve ettirebilirler.

img
img

Burgaz Yelken Kulübü Yeni Üyelerin Katılımı İle Dahada Güçlendi

Burgaz Yelken Kulübünde Düzenlenen Yeni Üye katılımı ve Kurulların oluşturulması toplantısı 25 yeni üyenin daha katılımı ile gerçekleşti.Yapılan toplantıda Burgaz Yelkenin öncelikli sorunları ve daha verimli çalışabilmesi için kurulların oluşturulması bu toplantıların sürekli hale getirilmesi kararlaştırıldı. Bir sonraki toplantının tarihi 25 Kasım 2013 saat:19.30 olarak belirlendi. Üyelerimizi 25 Kasımdaki toplantımıza bekliyoruz . Daha sonraki toplantılarımız eşli olacaktır.

img
img

Burgaz Yelken Kulübünün Mudanya Kaymakamı Sayın Orhan Çiftçi'yi Ziyareti

Yeni görevine başlayan sayın Mudanya kaymakamımız Orhan ÇİFTÇİ'yi ziyaret eden Burgaz Yelken Kulübü yöneticileri ve velilerimiz samimi geçen ziyaret esnasında Mudanya da yelken sporunun gelişmesi için neler yapabilirizi konuştuk. Sayın Kaymakamımıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür eder,bir kez daha görevinde başarılar dileriz.