Facebook Sayfası

Facebook sayfamızı ziyaret ederek daha aktivitelerimizi ve haberlerimizi buradan da takip edebilirsiniz.
img
img

Başka Marmara Denizi Yok Deniz Çöplük Değil

Güney Marmara Sahil Güvenlik Komutanı Garnizon Komutanı Tayfun Paşaoğlu nun etkinliği ve projeleri Mudanya Kaymakamlı nezaretinde Orhan Çiftçi, ve Liman Başkanı, Belediye başkan yardımcısı, Milli Eğitim Müdürü ve yelken kulüplerinin toplanması ile Marmara Denizimizi nasıl temiz tutabiliriz Halkımızın daha duyarlı olarak denize çöp atılmasını engellemek için Mudanyanın Arnavut limanı Merkez Budo iskelesi ve Burgazda olmak üzere belli yerlerde istasyonlar kurarak dalgıçlar tarafından toplanan atıklar biriktirilerek denize atılan çöpün ne kadar çok olduğunu gözler önüne sermek. 19 Ekim 2014 de yapılacak olan etkinliğe her kez davetlidir dalmak denizden çöp çıkarmak isteyen dalgıç arkadaşlar Burgaz Yelken Kulübünden katılım kağıtlarını alabilirler.

img
img

24- 28 Eylül 2014 Bölge Kupası

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU' NUN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU BÖLGE ŞAMPİYONASI 24 - 28 EYLÜL 2014 TARİHLERİ ARASINDA BURGAZ YELKEN KULÜBÜNÜN EV SAHİPLİĞİNDE MUDANYA (GÜZELYALI) DA YAPILACAKTIR..

img
img

Kurslarımız Devam Ediyor

Birinci dönem kursları devam ediyor. 4 Temmuzda bitiyor. Kursiyerlerimize katılım belgesi törenle verilecektir. Kullanmayı öğrenen sporcularımızı tebrik ediyoruz. 7 Temmuzda ikinci dönem kurslarımız başlayacaktır. kayıtlar açıktır. Emeği gecen hocalarımıza velilerimize, Burgaz Yelken Kulübü yönetimine teşekkürler.

img
img

Yelken Yaz Kursu

Burgaz Yelken Kulübünün Yaz okulu kayıtları başlamıştır. Farklı bir yaz için farlı bir spor için Yelken sporu. Vücut gelişimi, arkadaşlık iletişimi, karar verme yeteneği, enerjinin doğru boşaltılması, düzgün kas yapısı en önemlisi bilgisayar ve elektronikten uzak durarak doğa sporu ile uğraşma sadece rüzgar gücü ile gitmeyi farklı bir araç kullanmayı öğreniyorsunuz. 7 yaş üstü her kezi yelken yapmaya bekliyoruz. Bursanın denize açılan yüzü Burgaz Yelken Kulübü

img
img

Bölge Birincisi Olduk

Türkiye Yelken Federasyonumuzca 30 Nisan – 04 Mayıs 2014 tarihleri arasında düzenlenen 1. Ayak Bölge Kupası yarışları tamamlandı. Sinop, Kocaeli, Çanakkale, Muğla ve Antalya olmak üzere toplam 5 bölgede gerçekleştirilen yarışlar, keyifli yarışlarla gerçekleştirildi. Optimist, Laser Radial, Laser 4. 7 ve Laser Standart sınıflarında düzenlenen Bölge Kupasının Laser Radial sınıfında Burgaz Yelken Kulübünün yetiştirdiği Ahmet Rasim KAHRAMAN Bursa Büyük Şehir Belediye Spor Adına yarışarak Bursamızı Birincilikle temsil etti. 2. Ayak yarışları Eylül ayında Burgaz Yelken Kulübünde yapılacaktır. Burgaz Yelken Kulübünün Antrenörü Önder CESUR kulübümüzün denize iniş yeri ve teknelerinin koyacakları bir sahillerinin olmadığını eski malzemeler ile başarı sağladıklarını yardım ellinin uzatılması durumunda derecelerinin Türkiye ve Uluslar arası platformda başarılar göstere bileceğini söyledi. Yeni kursiyer kayıtları başlatarak yeni şampiyonlar yetiştirmeye devam edeceklerini söyledi.

img
img

Burgaz Yelken Kulübü Çanakkale Bölge Birinciliğinde

Burgaz Yelken Kulübünün katılmış olduğu Türkiye Yelken Federasyonun düzenlemiş olduğu yelken yarışlarında Kulüp Başkanımız Aynur CESUR Ödül töreninde yelkencilere ödüllerini verdi. Ev sahipliği yapan İçdaş Yelken kulüp yetkililerine yapmış oldukları ev sahipliliğinde göstermiş oldukları ilgiye çok teşekkür ederiz. Kulüpler arası güzl kardeşliğin devamını dileriz. 1. Ayak yarışları Çanakkalede yapıldı. 2. ayak yarışları Burgaz Yelken Kulübünde yapılacaktır.

img
img

Antrenörümüz Federasyon Tarafından Görevlendirildi

12-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Bandırma'daki Aday Hakem kursunda Antrenörümüz Önder CESUR Türkiye Yelken Federasyonu tarafından görevlendirilmiştir. Türkiye Yelkenine katkıda bulunan Antrenörümüze teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

img
img

Çocuklara Ve Gençlere Yaz Tatilinde Yelken Eğitimi

Gençler ve çocuklar yaz tatilinizi farklı geçirmek istiyorsanız. Size farklı bir spor yelkeni tefsiye ediyoruz. Her yaşa uygun tekne seçenekleri ile eğlenceli bir yaz için profesyonel hocalar eşliğinde kalabalık bir arkadaş grubu içerisinde yaz tatilinizi disiplinli ve eğlenceli yelken eğitimi ve yüzme bilgisini arttırarak sizleri Burgaz Yelken Kulübüne bekliyoruz. Burgaz Yelken Kulübünün yan kolu olan Optinew Yatılı yelken okulu cunda adasında 15 günlük yatılı yelken eğitimi vermekte bilgi almak için : 0 532 564 19 36