Facebook Sayfası

Facebook sayfamızı ziyaret ederek daha aktivitelerimizi ve haberlerimizi buradan da takip edebilirsiniz.

Uygulamalı Kaptanlık Kursları Devam Ediyor

 

Amatör Denizci Belgesi:  Uluslar arası sularda 24 metreye kadar olan tüm özel tekneleri kullanma yeterlilik ehliyetidir.
 
AMATÖR DENİZCİLİK BELGESİ Kaptanlık kursları devam ediyor. İster kendinize özel zaman belirleyebilir, isterseniz pazartesi-çarşamba-cuma 19.00-21.00, isterseniz cumartesi 14:00-18:00 gruplarına dahil olabilirsiniz. 
 
Teknem yok belgesini ne yapayım demeyin... Belgenizi aldıktan sonra ister günlük turlar için kulüp teknelerini kiralayabilir, isterseniz yaz tatilinizde yat firmalarından kiralayabileceğiniz tekne ile Ege ve Akdenizin en bakir koylarını aileniz  ve dostlarınız ile gezebilirsiniz.. Hemde otellere tıkanıp kalmadan.
       AMATÖR DENİZCİLİK BELGESİ Kaptanlık kursları devam ediyor. İster kendinize özel zaman belirleyebilir, isterseniz pazartesi-çarşamba-cuma 19.00-21.00, isterseniz cumartesi-pazar gruplarına dahil olabilirsiniz. Dersler konu başlıkları üzerinden gittiği için herhangi bir zamanda gruplara katılabilirsiniz. Ramazan ayında pazartesi, çarşamba, cuma iftardan sonra 21.30-23.00 derslerine de katılabilirsiniz. Teorik derslerinin 3. haftasında yelkenli teknemiz ile pratik eğitimleri yapılacaktır. Tüm ders ücreti 300 tl dir.
 Hayallerinizi ertelemeyin...